Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Pawlicki ograł Cieślaka

2018-01-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Pawlicki ograł Cieślaka
Pawlicki ograł Cieślaka

Trwają rozgrywki Superligi Darta. Na pozycji lidera nadal znajduje się Sebastian Szostak. Po siódmej serii spotkań tuż za nim są Przemysław Pawlicki oraz Jacek Cieślak.

 

Prowadzący w tabeli Sebastian Szostak wygrał po 5:2 z Martą Pawlicką i Karolem Pietrzakiem. Najciekawiej zapowiadał się pojedynek drugiego w klasyfikacji Jacka Cieślaka z trzecim Przemysławem Pawlickim. Popularny Sali pokonał wicelidera 5:1. To zwycięstwo oraz wygrana 5:0 z Krzysztofem Banaszakiem dały mu awans na drugą lokatę. J. Cieślak, który poza porażką zanotował zwycięstwo 5:0 z Grzegorzem Nowakiem, spadł na trzecie miejsce.

Czwartą pozycję utrzymał Mateusz Wojtaszek, który zremisował ze Sławomirem Olgrzymkiem (4:4) i pokonał Daniela Borskiego (5:1). Dalej plasuje się K. Pietrzak, który wygrał z Ewą Pawlicką (5:0). Dużym zaskoczeniem było zwycięstwo Ilony Kuznowicz nad Łukaszem Kolanowskim (5:0). Dla darterki była to druga wygrana w obecnych rozgrywkach.

Na uwagę zasługuje też pnący się w tabeli Marcin Wojtkowiak, który pokonał E. Pawlicką (5:2) i Adriana Jasińskiego (5:2). Do piątego miejsca traci tylko trzy punkty.

(GRZELO)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...