Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Pawlicki ograł Cieślaka

2018-01-10
[flexy_breadcrumb]
Pawlicki ograł Cieślaka

Trwają rozgrywki Superligi Darta. Na pozycji lidera nadal znajduje się Sebastian Szostak. Po siódmej serii spotkań tuż za nim są Przemysław Pawlicki oraz Jacek Cieślak.

 

Prowadzący w tabeli Sebastian Szostak wygrał po 5:2 z Martą Pawlicką i Karolem Pietrzakiem. Najciekawiej zapowiadał się pojedynek drugiego w klasyfikacji Jacka Cieślaka z trzecim Przemysławem Pawlickim. Popularny Sali pokonał wicelidera 5:1. To zwycięstwo oraz wygrana 5:0 z Krzysztofem Banaszakiem dały mu awans na drugą lokatę. J. Cieślak, który poza porażką zanotował zwycięstwo 5:0 z Grzegorzem Nowakiem, spadł na trzecie miejsce.

Czwartą pozycję utrzymał Mateusz Wojtaszek, który zremisował ze Sławomirem Olgrzymkiem (4:4) i pokonał Daniela Borskiego (5:1). Dalej plasuje się K. Pietrzak, który wygrał z Ewą Pawlicką (5:0). Dużym zaskoczeniem było zwycięstwo Ilony Kuznowicz nad Łukaszem Kolanowskim (5:0). Dla darterki była to druga wygrana w obecnych rozgrywkach.

Na uwagę zasługuje też pnący się w tabeli Marcin Wojtkowiak, który pokonał E. Pawlicką (5:2) i Adriana Jasińskiego (5:2). Do piątego miejsca traci tylko trzy punkty.

(GRZELO)

Fines
Impuls
BETA
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...