2. /
  4. /
  5. Pewne zwycięstwa faworytów
TALENT STUDIO

Dziś rozegrano drugą kolejkę Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Na pozycji lidera utrzymała się drużyna MTV Rozdrażew, która pokonała Hornets 8:3.

Druga seria spotkań KLHPN rozpoczęła się od wysokiej wygranej Żubrów, które rozgromiły Don’t Cry 16:3. Już do przerwy było 7:0, a po zmianie stron Żubry kontrolowały sytuację na boisku, powiększając przewagę. Pięć goli strzelił Jakub Kłobusek.

Ekipa z Sulmierzyc stoczyła zacięty bój z Octagonem. Sulmierzyczanie przegrywali 0:1, potem 3:4, by ostatecznie zwyciężyć 9:5. Dla wygranych trzy bramki zdobył Mateusz Goliński.

Wysokie zwycięstwo zanotował zespół A Seree Tee, gromiąc Pato Błonie 12:3. Do przerwy AST prowadziło 6:0, po zmianie stron dołożyło drugie tyle trafień, tracąc przy tym jednak trzy gole. Az pięć razy na listę strzelców wpisał się Dawid Przybyszewski.

W konfrontacji MTV z Hornets kluczowy był moment, kiedy to Mateusz Hajgenbart nie wykorzystał rzutu karnego. Ta sytuacja uskrzydliła team z Rozdrażewa, który pewnie wygrał 8:3. Hat trickiem popisał się Artur Nowak.

W ostatnim meczu kolejki Pancom pokonał 10:3 LZS Kobierno-Tomnice, który próbował nawet grać z „lotnym” bramkarzem, lecz na niewiele to się zdało. Trzy razy do siatki trafił Adrian Radojewski, a dwa gole strzelił golkiper Pancomu, Patryk Wojtkowiak.