2. /
  4. /
  5. Piast lepszy od Stali
Dobry Dietetyk

Kolejne zwycięstwo Piasta Kobylin. Tym razem podopieczni trenera Jarosława Ploty pokonali na własnym obiekcie Stal Pleszew 3:2.

Już w 5. minucie meczu Piast objął prowadzenie po wykorzystanym rzucie karnym przez Jakuba Smektałę. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. Najszybciej do futbolówki wybitej przez bramkarza dopadł Tomasz Zawada i wpakował ją do bramki.

Miejscowi na prowadzenie ponownie wyszli w 70. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony nieporozumienie w szeregach pleszewskich obrońców wykorzystał Mateusz Wachowiak. Niedługo potem było już 3:1 – sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Patryk Kamiński.

Goście zmniejszyli straty w samej końcówce. W zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najprzytomniej zachował się Jacek Pacyński i umieścił piłkę w siatce, ustalając rezultat meczu.

Piast Kobylin – Stal Pleszew 3:2 (1:1)

BRAMKI: 1:0 – Jakub Smektała (5’ karny), 1:1 – Tomasz Zawada (34’), 2:1 – Mateusz Wachowiak (70’), 3:1 – Patryk Kamiński (77’), 3:2 – Jacek Pacyński (87’)

PIAST: B. Wosiek – Kurzawa, K. Kubiak (83’ Frąckowiak), Wachowiak (87’ E. Jędrzejak), Smektała, Wciórka (66’ K. Jędrzejak), Kamiński, Snela, S. Wosiek, Ratajczak (80’ Kowalski), Kokot