2. /
  4. /
  5. Piast nie dał szans...
Vidia film tekst

Piast Kobylin już po pierwszej połowie prowadził z Victorią Laski 3:0. Po zmianie stron miejscowi kontrolowali sytuację i odnieśli nad ostatnią drużyną w tabeli zasłużone zwycięstwo.

W 8. minucie podopieczni Marka Nowickiego wyszli na prowadzenie. Świetnym uderzeniem z narożnika pola karnego popisał się Mateusz Olikiewicz, posyłając futbolówkę w samo okienko bramki przyjezdnych.

Kilka minut później technicznym uderzeniem bramkarza Victorii zaskoczył Patryk Kamiński. Na 3:0 podwyższył Dominik Snela, skutecznie egzekwując rzut karny, podyktowany za faul na Tomaszu Kokocie.

Krótko po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Mateusz Wachowiak, wykorzystując podanie ze skrzydła. Dwie minuty później rywalom udało się strzelić honorowego gola. Bramkarza Piasta pokonał Michał Pietras, ustalając rezultat spotkania.

Dzięki wpadce Piasta Czekanów ekipa z Kobylina awansowała na podium w ligowej tabeli.

Piast Kobylin – Victoria Laski 4:1 (3:0)

BRAMKI: 1:0 – Mateusz Olikiewicz (8′), 2:0 – Patryk Kamiński (15′), 3:0 – Dominik Snela (31′ karny), 4:0 – Mateusz Wachowiak (54′), 4:1 – Michał Pietras (56′)

PIAST: Poślednik – A. Kurzawa, Pospiech, Wielebiński, Snela – P. Kowalski (46′ Wachowiak), Szymanowski, M. Kurzawa, Kamiński (82′ Swora) – Olikiewicz, Kokot (75′ B. Kowalski)