2. /
  4. /
  5. Piast wypunktował Zielonych
IMPRESJA KROTOSZYN

Piast Kobylin na własnym obiekcie pokonał 3:0 Zielonych Koźminek. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Mateusz Olikiewicz.

Miejscowi na prowadzenie wyszli krótko przed przerwą. Karol Swora przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali, ale do piłki dopadł Mateusz Olikiewicz i skierował ją do bramki.

Kwadrans przed końcem M. Olikiewicz podał prostopadle do Patryka Kamińskiego, a ten pokonał wychodzącego z bramki golkipera. Dwie minuty później popularny Żabka odwdzięczył się koledze asystą, a M. Olikiewicz postawił kropkę nad i.

Kobylinianie mogli wygrać wyżej, lecz przy uderzeniach M. Olikiewicza i Tomasza Kokota dobrze spisał się bramkarz gości. Zieloni natomiast mieli najlepszą okazję w pierwszej połowie. Piłka po strzale jednego z graczy ekipy przyjezdnych trafiła w słupek.

W następnej kolejce Piast zagra na wyjeździe z niepokonanym KS Opatówek.

Piast Kobylin – Zieloni Koźminek 3:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Mateusz Olikiewicz (45′), 2:0 – Patryk Kamiński (75′), 3:0 – Mateusz Olikiewicz (77′)

PIAST: Poślednik – A. Kurzawa, Pospiech, Wosiek, Snela – Kamiński, Szymanowski, M. Kurzawa (80′ Kowalski), Olikiewicz (82′ Jędrzejak) – Swora (62′ Kokot), Wielebiński