2. /
  4. /
  5. Piast znów bez punktów
Hieronim Marszałek WYBORY

Kolejny raz w tym sezonie zespół Piasta Kobylin musiał uznać wyższość drużyny przeciwnej. Tym razem podopieczni trenera Pawła Janasa przegrali na własnym terenie z Tulisią Tuliszków 2:4. Oba gole dla miejscowych strzelił Mateusz Olikiewicz.

W pierwszej połowie gospodarze dwa razy wychodzili na prowadzenie. W 26. minucie Mateusz Olikiewicz wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Tulisia odpowiedziała natychmiast. Minutę później Miłosz Oblizajek technicznym strzałem pokonał golkipera Piasta.

Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach Piast znów prowadził. M. Olikiewicz skierował piłkę do bramki strzałem głową. Kilka minut później goście wyrównali za sprawą Stanisława Mikołajczyka.

Po zmianie stron trafiała już tylko Tulisia. Najpierw S. Mikołajczyk wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie, a w 70. minucie rezultat spotkania ustalił Patryk Janicki, skutecznie wykańczając kontrę swojej drużyny.

Piast Kobylin – Tulisia Tuliszków 2:4 (2:2)

BRAMKI: 1:0 – Mateusz Olikiewicz (26’), 1:1 – Miłosz Oblizajek (27’), 2:1 – Mateusz Olikiewicz (28’ głową), 2:2 – Stanisław Mikołajczyk (33’), 2:3 – Stanisław Mikołajczyk (56’), 2:4 – Patryk Janicki (70’)

PIAST: B. Kubiak – Kłos, Janowski, Wosiek, A. Kurzawa – Kubiak (73’ Kokot), Snela, Szymanowski (82’ Wachowiak), Kaźmierczak – Kamiński, Olikiewicz