Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PGKiM Węgiel
PADEWSCY

Piłkarski turniej w ramach 31. Finału WOŚP

2023-01-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Piłkarski turniej w ramach...
Piłkarski turniej w ramach 31. Finału WOŚP
APR

W Kobylinie WOŚP-owe granie rozpoczęło się już w minioną sobotę. W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w miejscowej hali sportowej rozegrano II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kobylina.

 

Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn – Team Baszków, Szczupaki, Promil Łagiewniki, FC Alemisieniechce, OSP Kobylin, Rekuperacja Wentylacja MS, D&K Technology, Green and Blue. Mecze były bardzo emocjonujące. Najlepsza okazała się ekipa D&K Technology, wyprzedzając Promil Łagiewniki i zespół Szczupaki.

W trakcie imprezy można było skorzystać ze stoiska gastronomicznego, które przygotował Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie. – Dziękujemy Panu Burmistrzowi Tomaszowi Lesińskiemu – za objęcie patronatu nad turniejem. Dziękujemy Pani Dyrektor Marioli Wojciechowskiej, nauczycielom, Tomaszowi Brzykcemu, rodzicom i uczniom Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie. Dziękujemy Jakubowi Pernakowi, Radosławowi Wojciechowskiemu, Agnieszce Pogodzie, Pani Sędzi Julii Sierpowskiej, fotografowi – Wiesławowi Kupczykowi. Szczególne podziękowania dla wszystkich zespołów. Siema! Do zobaczenia za rok – napisano na facebookowym profilu kobylińskiego Sztabu WOŚP.

Kwota zebrana w trakcie turnieju zostanie podana po niedzielnym finale WOŚP.

(ANKA)

ŻRÓDŁO: Sztab WOŚP Kobylin

 

FOT. Wiesław Kupczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + jedenaście =

YouTube

VADEMECUM
Archiwum
OCHMAN
KOK
Agencja Reklamowa GL
BGP
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
Zajączek
EDI
Jarmużek
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA
ZAKOCHANY W DREWNIE
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak