Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Podsumowaliśmy zmagania

2013-02-27
[flexy_breadcrumb]

W gabinecie burmistrza Koźmina Wlkp. odbyło się spotkanie podsumowujące VII Turniej Charytatywny „GRAMY DLA RAFAŁA”. Rozmawiano nie tylko o wykonanych działaniach, ale również o perspektywach związanych z organizacją kolejnych eventów dobroczynnych.

Poza przedstawicielami naszej redakcji, która była głównym organizatorem zmagań, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji wspierających inicjatywę. Prócz burmistrza Macieja Bratborskiego obecni byli dyrektor ZSP Koźmin Wlkp. Andrzej Joachimiak czy Paweł Kaczmarek – prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej czy członkowie klubu wolontariackiego, funkcjonującego pod auspicjami ZSP.

W trakcie rozmów bardzo ważne słowa wygłosili Joachimiak oraz Lidia Niedziela. – Rafał był bardzo zadowolony z organizacji turnieju. Znacznej poprawie uległa jego psychika. Turniej przysłużył się nie tylko do zebrania środków na leczenie i rehabilitację, ale też wyraźnie „podniósł go na duchu” – powiedzieli.

Jak wiadomo, podczas zawodów, na które zjechały sportowe gwiazdy (Marcin Urbaś, Maciej Zegan, Oldboye Lecha Poznań, Łukasz i Sebastian Kaczmarkowie – przyp. red.), uzbieraliśmy 11 tys. zł. Następnie konto Rafała wzbogaciło się o wpłaty ze strony innych darczyńców. Wkrótce jeden z organizatorów, Patryk Andrzejewski, uruchomi aukcje internetowe. Być może zrealizujemy również licytację jednego z gadżetów, co stałoby się dzięki uprzejmości jednej ze stacji telewizyjnych. Liczymy na to, że nadal będziecie pomagać w leczeniu Rafała.

DANIEL BORSKI

NR KONTA RAFAŁA

95 1090 1157 0000 0000 1502 2029 z dopiskiem RAFAŁ PIENIĘŻNY

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...