Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Pomóżmy Mariuszowi!

2017-09-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Pomóżmy Mariuszowi!
Pomóżmy Mariuszowi!

Mariusz Ratajczak to znany w powiecie krotoszyńskim miłośnik piłki nożnej. Jest wiceprezesem Astry Krotoszyn i kierownikiem pierwszej drużyny. Obecnie potrzebuje nowej protezy nogi, która pozwoli mu normalnie funkcjonować w codziennym życiu.

 

Mariusz związany jest z krotoszyńskim klubem od wielu lat. To dzięki niemu Astra mogła pozyskać kolejnych sponsorów oraz zawodników. Jego oczkiem w głowie jest drużyna seniorska, której poświęca niemal każdą chwilę. Niestety, proteza jego nogi coraz bardziej utrudnia mu wykonywanie codziennych czynności życiowych. Na zakup nowej potrzebne jest 56 tysięcy złotych.

Jego bliscy znajomi postanowili nagłośnić problem, by pomóc przyjacielowi w zebraniu niezbędnych funduszy. – Mariusz jest dla nas kimś więcej niż zwykłym kierownikiem. Możemy do niego przyjść z każdym problemem i wiemy, że zawsze nam pomoże. Zachęcamy wszystkich kibiców i ludzi związanych z futbolem do wsparcia finansowego oraz mentalnego naszego przyjaciela – oznajmia Karol Krystek, kapitan seniorów Astry.

Wspólnymi siłami łatwiej będzie zebrać niezbędną kwotę. – Cieszę się, że w klubie jest taka osoba jak Mariusz, który całe serce oddał klubowi. Pierwszą drużynę traktuje jak swoje dziecko i wiem, ile czasu jej poświęca. W związku z tym liczę na pomoc naszego środowiska sportowego dla wiceprezesa, a zarazem kierownika zespołu – mówi Grzegorz Wiertlewski, prezes Astry.

Jako redakcja także apelujemy, by wesprzeć Mariusza. Można wpłacać środki finansowe na konto: 18 1090 1346 0000 0000 3400 0708 z dopiskiem „proteza dla Mariusza Ratajczaka”.

(GRZELO)

FOT. astrakrotoszyn1929.futbolowo.pl

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...