2. /
  4. /
  5. Porażka na zakończenie jesieni
CENTRUM POGRZEBOWE

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. w ostatnim meczu w tym roku kalendarzowym przegrał na wyjeździe z SKP Słupca 1:4. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Marcin Kaczmarek.

Gospodarze byli faworytem tego pojedynku, co ostatecznie potwierdził wynik końcowy. Objęli prowadzenie już w 12. minucie, kiedy to po stracie piłki przez koźminian w środku pola w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Konrad Kobylarek i nie zmarnował okazji.

Orły wyrównały krótko przed przerwą. Faulowany w polu karnym był Fabian Wosiek, a jedenastkę wykorzystał Marcin Kaczmarek.

Na początku drugiej odsłony indywidualną akcją popisał się Szymon Szczęsny, który po minięciu koźmińskich obrońców skierował piłkę do bramki. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Mikołaja Miedzińskiego, ale sędzia dopatrzył się spalonego i nie uznał gola.

W końcówce meczu gospodarze postawili przysłowiową kropkę nad i. Najpierw Łukasz Pietrzak wpisał się na listę strzelców po krótko rozegranym rzucie rożnym, a już w doliczonym czasie gry Daniel Bednarowicz pokonał golkipera Białego Orła strzałem głową.

Przerwę zimową Biały Orzeł spędzi tuż nad strefą spadkową.

SKP Słupca – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1 (1:1)

BRAMKI: 1:0 – Konrad Kobylarek (12’), 1:1 – Marcin Kaczmarek (44’ karny), 2:1 – Szymon Szczęsny (47’), 3:1 – Łukasz Pietrzak (85’), 4:1 – Daniel Bednarowicz (92’ głową)

BIAŁY ORZEŁ: Konradowski – Roszczak, Maciejewski, Kaczmarek, Bierła (83’ Marciniak) – Błażejczak (71’ Kubot), Wosiek, Borowczyk, M. Miedziński (75’ T. Miedziński), Ratajczyk (71’ Oleśków) – Kamiński