Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Powalcz o szachowe mistrzostwo powiatu!

2017-11-13
[flexy_breadcrumb]
Powalcz o szachowe mistrzostwo powiatu!

24 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera rozpoczną się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach. Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN objęła patronat medialnym nad tym wydarzeniem.

 

W zawodach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych – urodzeni w 2004 roku i młodsi. Rywalizacja toczyć się będzie podczas pięciu turniejów – 24 listopada, 12 stycznia, 9 lutego, 23 marca oraz 8 czerwca – systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund.

W każdym turnieju najlepsza trójka w gronie chłopców i dziewcząt otrzyma pamiątkowe dyplomy. Do klasyfikacji ogólnej liczyć się będzie suma punktów zdobytych w czterech najlepszych turniejach, a przy równej liczbie oczek zdecyduje lokata na ostatnich zawodach.

Uroczyste zakończenie mistrzostw odbędzie się 8 czerwca 2018, po ostatnim turnieju. Najlepsi otrzymają puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny.

Zapisy przyjmuje Przemysław Gustowski pod numerem telefonu 503 004 919. Patronem honorowym i fundatorem nagród jest Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, a partnerem – krotoszyńska biblioteka, które nieodpłatne zapewnia miejsce na przeprowadzenie zawodów.

(GRZELO)

Fines
Impuls
BETA
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...