Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Przed nami XXVII edycja Biegu Piłsudskiego

2018-08-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Przed nami XXVII edycja...
Przed nami XXVII edycja Biegu Piłsudskiego

Tradycyjnie, 15 sierpnia, a więc w Święto Wojska Polskiego, w Kobylinie odbędzie się Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczestnicy zawodów zmierzą się z 15-kilometrową trasą. Będzie to XXVII edycja imprezy.

 

W tym roku honorowy patronat nad biegiem objął minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak. Zgłoszenia dokonywane były do 6 sierpnia poprzez stronę www.sts-timing.pl. Będą również przyjmowane w dniu zawodów w hali sportowej Pilawa przy ulicy Strzeleckiej, w godzinach 8.00-10.00. Jednakże dokonać rejestracji w dniu startu można wyłącznie, jeśli nie zostanie wyczerpany limit, który w tym roku wynosi 250 osób.

W biegu głównym mogą uczestniczyć zawodnicy powyżej 16 roku życia. Każdy startuje na własną odpowiedzialność, składając podpis pod oświadczeniem o zdolności do udziału w zawodach. Biegacze powinni opłacić startowe. W dniu zawodów wynosi ono 50 zł. Dla zawodników z gminy Kobylin, jedynie 20 zł.

Uczestnicy na trasę biegu wyruszą o godzinie 10.30 ze stadionu Piasta Kobylin. W porównaniu z minionymi latami trasa składać się będzie z jednej pętli, dającej dystans 15km.

(GRZELO)

Archiwum
Neonówka
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Gościniec
Kamienica
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla

Ankieta

Co myślisz o Ławce Niepodległości?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...