2. /
  4. /
  5. Przespana końcówka
Serafiniak

W szóstej kolejce V ligi Piast Kobylin zmierzył się z Vitcovią Witkowo na jej terenie. Mimo że jeszcze pięć minut przed końcem goście wygrywali, to jednak nie zdołali nawet zremisować.

Choć kobylinianie od początku spotkania przeważali, to gospodarze już w 10. minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska Oskar Pietrzak strzałem głową pokonał bramkarza Piasta. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Mateusz Olikiewicz, uderzając nie do obrony z rzutu wolnego.

W 72. minucie M. Olikiewicz skompletował dublet, zaskakując bramkarza miejscowych strzałem z 20 metrów. Pięć minut przed końcem sędzia podyktował rzut karny dla Vitcovii. Z 11 metrów do siatki trafił Michał Wiśniewski. A już w doliczonym czasie gry Kacper Boczkowski sfinalizował kontrę gospodarzy i zapewnił swojemu zespołowi komplet punktów.

Vitcovia Witkowo – Piast Kobylin 3:2 (1:1)

BRAMKI: 1:0 – Oskar Pietrzak (10′), 1:1 – Mateusz Olikiewicz (45′), 1:2 – Mateusz Olikiewicz (72′), 2:2 – Michał Wiśniewski (85′ karny), 3:2 – Kacper Boczkowski (93′)
PIAST: Krawczyszyn – Frąckowiak, Wosiek, A. Kurzawa, Kubiak, K. Jędrzejak, Snela, Olikiewicz, Wciórka (79′ Knuła), Smektała, Wachowiak