Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Przygotowania do wiosny

2018-01-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Przygotowania do wiosny
Przygotowania do wiosny

Po zimowym odpoczynku do treningów wracają piłkarze z klubów z powiatu krotoszyńskiego. Zespoły Białego Orła Koźmin Wielkopolski, Piasta Kobylin i Astry Krotoszyn wznowiły już zajęcia, by odpowiednio przygotować się do rundy wiosennej.

 

Sporo dzieje się w koźmińskim klubie. Po niespełna trzech latach z drużyną pożegnał się Maciej Dolata, który swoją pracę trenerską kontynuować będzie w LKS-ie Gołuchów. Pierwszym szkoleniowcem Orłów został Paweł Janas, mający za sobą ponad dwuletnią przygodę w WKS-ie Witaszyce. Celem koźminian jest utrzymanie się IV lidze. Orły rozegrają spotkania kontrolne z KS Luboń, Unią Swarzędz, Wisłą Borek, Lwem Pogorzela, Orlikiem Miłosław, KS Opatówek i Astrą Krotoszyn.

Astra wznowi treningi 12 stycznia. Cały czas pod znakiem zapytania stoi przejście Mikołaja Marciniaka do Jaroty Jarocin, ponieważ kluby nie mogą się dogadać. Podopieczni trenera Leszka Krutina zagrają sparingi z Odolanovią Odolanów, Orlą Jutrosin, Victorią Ostrzeszów, Wisłą Borek, Białym Orłem i Lwem Pogorzela.

Na 16 stycznia przewidziano pierwszy trening piłkarzy Piasta Kobylin. Trener Marek Nowicki zaplanował na dwa miesiące przygotowań 30 jednostek treningowych oraz sześć gier kontrolnych. Rywalami Piasta będą Orla Jutrosin, Krobianka Krobia, Sarnowianka Sarnowa, Raszkowianka Raszków, Kania Gostyń i Rawia Rawicz. Na tę chwilę większość spotkań zaplanowano na sztucznym boisku w Pleszewie.

(GRZELO)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...