5. Przygotowanie do ponownych startów
Dobry Dietetyk

26 czerwca zakończyło się zgrupowanie kadry narodowej kadetów, które odbywało się w Białogardzie. Wśród najlepszych zapaśników z kraju trenował Przemysław Wizner.

Reprezentant UKS Olimpijczyk Sulmierzyce uczestniczył w tygodniowym zgrupowaniu kadry narodowej juniorów młodszych U-17, które odbywało się w obiektach sportowych Atletycznego Klubu Sportowego Białogard. Treningi prowadzone były pod okiem trenera Wojciecha Sadowskiego.

Warto przypomnieć, że Przemysław Wizner jest bardzo utalentowanym zapaśnikiem. W ubiegłym roku udało mu się wywalczyć srebrny medal na Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików w Olsztynie (52 kg). Na Mistrzostwach Polski Młodzików w Zapasach w Stylu Wolnym stanął na najniższym stopniu podium (57 kg). Ponadto zwyciężył w swojej kategorii na Międzynarodowych Zawodach Młodzików i Dzieci w Wołowie. Nasz zapaśnik przygotowuje się do wznowienia startów i najważniejszych krajowych imprez zapaśniczych.