Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Reiss Cup w Krotoszynie!

2017-11-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Reiss Cup w Krotoszynie!
Reiss Cup w Krotoszynie!

W pierwszy weekend grudnia po raz pierwszy w Krotoszynie odbędzie się turniej Reiss Cup. Piłkarskie emocje, niesamowity doping i niepowtarzalna atmosfera gwarantowane. W hali przy ulicy Olimpijskiej rywalizować będzie ponad 600 młodych adeptów futbolu.

 

Reiss Cup to największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa. W każdej edycji bierze udział około 7000 dzieci, uczęszczających na co dzień na zajęcia w Akademii. – Turniej z roku na rok ma coraz większy format. Młodzi pasjonaci futbolu po raz kolejny staną do walki o zwycięskie puchary. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe widowisko! – oznajmia Piotr Reiss, patron klubu.

W tym roku Reiss Cup po raz pierwszy zawita do naszego miasta. – Nowa hala przy ulicy Olimpijskiej daje możliwość zorganizowana tak dużej imprezy w Krotoszynie – stwierdza Grzegorz Nowak, koordynator APR. – Szacujemy, że przez dwa dni na specjalnie przygotowanym boisku – ze sztuczną nawierzchnią i z bandami – rywalizować będzie ponad 600 adeptów futbolu. Zapraszamy wszystkich w pierwszy weekend grudnia na turniej, by dopingować małych piłkarzy – zachęca.

Prócz sportowych emocji nie zabraknie mikołajkowych prezentów. Swoją obecnością turniej uświetnią władze poszczególnych miast oraz rodzice zawodników.

Każda edycja turnieju Reiss Cup to nowa przygoda, wypełniona niepowtarzalną atmosferą i pięknymi golami. To nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i nauka gry z zachowaniem zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodziców oraz przybyłych gości czekają liczne atrakcje, m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje czy wizyty gwiazd sportu.

(KAKTUS)

 

 

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...