2. /
  4. /
  5. Rekord za rekordem
AGRO INTEGRACJA

W trakcie Zimowych Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu na pływalni Term Maltańskich w Poznaniu Igor Hamrol startował w sześciu konkurencjach i w każdej z nich ustanowił nowy rekord życiowy. Reprezentant UKS Maratończyk Ostrów Wlkp. trzy razy stanął na podium.

Igor Hamrol rywalizował w kategorii 11-13 lat. Uczęszczający na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie sportowiec zdobył złoty medal na 50 m stylem grzbietowym, uzyskując czas 31,95. Na 200 m stylem grzbietowym Igor były drugi z wynikiem 2:31,94, a na 100 m stylem grzbietowym znalazł się na trzeciej lokacie z rezultatem 1:10,51. Ponadto reprezentant UKS Maratończyk zajął piąte miejsce na 400 m stylem dowolnym (5:09,97), szóste na 100 m stylem zmiennym (1:12,70) i dziewiąte na 50 m stylem dowolnym (28,78). W każdej konkurencji utalentowany pływak ustanowił nowy rekord życiowy.