Remis Baryczy

2023-03-19
IMPRESJA KROTOSZYN

W trzeciej kolejce rundy wiosennej Barycz Sułów zremisowała z Polonią-Stalą Świdnica. Nasz zespół kończy to spotkanie w dziewiątkę.

Już w 22. minucie boisko musiał opuścić jeden z sułowskich graczy po tym, jak po raz drugi arbiter pokazał mu żółty kartonik. W pierwszej połowie obaj bramkarze zachowali czyste konto.

Chwilę po zmianie stron na prowadzenie, po ładnej akcji, wyszli goście. W 75. minucie siły się wyrównały, bo czerwoną kartką ukarany został jeden z piłkarzy drużyny ze Świdnicy. Kilkadziesiąt sekund później sułowianie wyrównali za sprawą Serwety, który – po stałym fragmencie gry – z bliska wpakował piłkę do siatki. W doliczonym czasie gry kolejny gracz Baryczy zszedł z murawy po drugiej żółtej kartce i miejscowy kończyli mecz w dziewiątkę. Rezultat 1:1 utrzymał się do końca.