2. /
  4. /
  5. Remis na zakończenie jesieni
BETA

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. w ostatnim meczu w tym roku zremisował z PKS-em Racot 2:2. Podopieczni trenera Macieja Dolaty kończyli mecz w osłabieniu, ponieważ za dwie żółte kartki boisko opuścić musiał Marcin Szymkowiak.

Po kwadransie gry miejscowi wyszli na prowadzenie. Po podaniu z lewej strony futbolówkę do bramki skierował Tomasz Gertig. Orły szybko odpowiedziały. Cztery minuty później Marcin Szymkowiak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem PKS-u, minął go i umieścił piłkę w siatce.

Jeszcze przed przerwą koźminianie strzelili drugiego gola. Po uderzeniu Majusiaka z 30 metrów golkiper wybił futbolówkę przed siebie, doskoczył do niej Artur Błażejczak i dopełnił formalności.

Gospodarze wyrównali krótko po zmianie stron. Piłkarza PKS-u w polu karnym sfaulował Szymon Grodzki, a sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Hubert Sznabel.

10 minut przed końcem drugą żółtą kartkę otrzymał Marcin Szymkowiak i musiał opuścić boisko. Pierwsze upomnienie gracz Białego Orła dostał za odepchnięcie rywala, a drugie za krytykowanie decyzji sędziego.

PKS Racot – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:2 (1:2)

BRAMKI: 1:0 – Tomasz Gertig (15’), 1:1 – Marcin Szymkowiak (19’), 1:2 – Artur Błażejczak (35’), 2;2 – Hubert Sznabel (50’ karny)

CZERWONA KARTKA: Marcin Szymkowiak (80’ dwie żółte kartki)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Majusiak, Skowron, Grodzki, Czabański – M. Szymkowiak, J. Szymkowiak, Wach, Idzikowski, Janowski – Błażejczak