Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Remis w meczu na szczycie

2017-11-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Remis w meczu na...
Remis w meczu na szczycie

W najciekawszym spotkaniu trzeciej kolejki krotoszyńskiej Superligi Darta na steelu Przemysław Pawlicki zremisował z Sebastianem Szostakiem 4:4. Pozycję lidera utrzymał Jacek Cieślak, który zanotował dwa zwycięstwa.

 

Tak więc dwaj zawodnicy z czołówki podzielili się punktami. Ponadto P. Pawlicki pokonał Ewę Pawlicką (5:2), a S. Szostak ograł Łukasza Kolanowskiego (5:0). Z kolei J. Cieślak wygrał z Karolem Pietrzakiem (5:2) oraz Marcinem Wojtkowiakiem (5:2). Drugie miejsce w tabeli utrzymał czarny koń rozgrywek – K. Pietrzak, który nie dał szans Krzysztofowi Banaszakowi (5:0).

Pierwsze punkty zgarnęła Marta Pawlicka, pokonując K. Banaszaka (5:3). W drugim spotkaniu uległa Ł. Kolanowskiemu (3:5). Awans w tabeli zanotowali Adrian Jasiński i Sławomir Olgrzymek. Pierwszy z nich pokonał Grzegorza Nowaka (5:2) i zremisował z Przemysławem Sawickim (4:4), a drugi odniósł dwa zwycięstwa – z D. Borskim (5:3) i Tomaszem Stefanem (5:2).

W czwartej serii najciekawiej zapowiadają się pojedynki P. Pawlickiego z K. Pietrzakiem oraz P. Sawickiego z S. Szostakiem.

(GRZELO)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...