Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Rodzinny festyn w Jedynce

2018-06-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Rodzinny festyn w Jedynce
Rodzinny festyn w Jedynce

W niedzielę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie odbył się festyn „Dzień Mamy, Taty i Dziecka na sportowo”. Przygotowano szereg atrakcji. Zabawa była przednia.

 

Organizatorami imprezy były Szkoła Podstawowa nr 1 w Krotoszynie, Rada Osiedla nr 7 oraz Stowarzyszenie Sympatyków Krotoszyńskiej Jedynki. Licznie przybyłych mieszkańców powitała Sławomira Kalak, dyrektor SP nr 1, wraz z nauczycielami.

Na scenie występowały dzieci i młodzież, a na stoiskach przygotowano warsztaty plastyczne, pokazy doświadczeń fizycznych, malowanie twarzy, znakowanie rowerów przez krotoszyńskich policjantów czy puszczanie wielkich baniek mydlanych. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanym zamku lub zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Wręczano również nagrody w konkursach plastycznych, m.in. „Stop smogowi”, a także przeprowadzono Turniej Rowerowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Wiele emocji towarzyszyło meczowi piłki nożnej na orliku. Rodzice i nauczyciele zmierzyli się z uczniami krotoszyńskiej jedynki.

Nie brakowało oczywiście stoisk gastronomicznych, które serwowały grochówkę, bigos, potrawy z grilla, naleśniki, ciasta, watę cukrową i lody. Odbyła się również loteria fantowa, w której do wygrania były m.in. rowery oraz meble. Wszyscy uczestnicy rodzinnego festynu świetnie się bawili i spędzili niedzielne popołudnie w niezwykle miłej atmosferze.

(NOVUS)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...