4. /
  5. Rozpoczęli rundę wiosenną
JACEK KALAK - WYBORY

W ten weekend rundę wiosenną zainaugurowali piłkarze V ligi. Astra Krotoszyn podejmowała Rawię Rawicz, a Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z GKS-em Rychtal.

Mecz w Krotoszynie rozpoczął się fatalnie dla miejscowych, bowiem już po 25 minutach przegrywali 0:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron piłkarze Astry się przebudzili. W 79. minucie przegrywali już tylko 2:3, ale w samej końcówce meczu rawiczanie strzelili czwartego gola i stało się jasne, że całą pulę zgarną goście, którzy ostatecznie wygrali 4:2.

Inauguracja rundy wiosennej była kompletnie nieudana w wykonaniu koźmińskich Orłów. GKS Rychtal nie dał szans naszemu zespołowi i wygrał aż 5:0. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Szymon Nowacki, a po jednym trafieniu zaliczyli Marcin Mendak, Jan Rojek i Radosław Mikulski.