Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Rusza proces zgłoszeń!

2014-02-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. Rusza proces zgłoszeń!
Media sort baner w tekstach

Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Od dziś można zgłaszać akces uczestnictwa w zawodach.

Tegoroczna edycja „Gramy dla…” poświęcona jest Szymonowi Glinkowskiemu oraz Michałowi Wojtasikowi. Ich sylwetki oraz dolegliwości, z jakimi się borykają, przedstawimy w kolejnym wydaniu. Wówczas również opublikujemy nazwiska gości, którzy odwiedzą halę ZSP, a także zaprezentujemy listę gadżetów, które zostaną zlicytowane.

Od teraz możecie zgłaszać swoje zespoły. Jak zwykle eliminacje potrwają dwa dni (7 i 8 marca). Wielkie finały – urozmaicone dodatkowymi atrakcjami – rozegrane zostaną w niedzielę, 9 marca.www.halowkacwzk.fora.pl) oraz na naszych oficjalnych stronach: http://www.glokalna.pl/tematy/gramy-dla/2014/ i https://www.facebook.com/pages/Gramy-Dla-Turnieje-Charytatywne-na-Rzecz-Chorych-Dzieci/138320966324271?fref=ts). Nieprzekraczalny termin zgłoszeń upływa 28 lutego (tego dnia odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych).

Turniej jak zwykle organizuje redakcja GL KROTOSZYN wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp. oraz Urzędem Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

(GOLSKI)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek