Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Ruszyły nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Krotoszynie

2023-08-31
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Ruszyły nabory do Akademii...
Ruszyły nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Krotoszynie
Pałac w Orli

Nowy rok szkolny to doskonały czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć, które pozwolą rozwinąć się Twojemu dziecku, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Akademia Piłkarska Reissa prowadzi nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w każdej kategorii wiekowej w 120 lokalizacjach w całej Wielkopolsce.

 

Zadzwoń i odbierz zaproszenie na bezpłatne treningi pod nr +48 798 618 187!

 

Co Akademia Piłkarska Reissa zapewnia każdemu zawodnikowi?

Klub piłkarski od zawsze stawia na zdrowie oraz szczęście młodego sportowca. Działania Akademii skupiają się na zapewnieniu jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego dziecka na każdym etapie szkolenia. Dołączając do Akademii, nowy zawodnik otrzyma:

bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie

• rezerwację miejsca w grupie treningowej

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka

ubezpieczenie NNW

• udział w turniejach z nagrodami

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Klub prowadzi nabory w każdej kategorii wiekowej:

3-6 lat – Skrzat

7-9 lat – Żak

10-11 lat – Orlik

12-13 lat – Młodzik

14-15 lat – Trampkarz

16-17 lat – Junior młodszy

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 minut przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć. Starsze roczniki mogą przebrać się w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się w hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie, np. kurtkę, dres, czy czapkę. W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój klubu.

 

Jak zapisać dziecko na treningi?

Akademia Piłkarska Reissa umożliwia bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza.

Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się TUTAJ, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji. Po rejestracji na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z koordynatorem pod numerem telefonu +48 798 618 187 lub mailowo: p.kobza@akademiareissa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY