Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Rywalizacja fryzjerek

2019-03-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Rywalizacja fryzjerek
Rywalizacja fryzjerek

Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych przeprowadził eliminacje do konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii fryzjer. Zwyciężyła Róża Bajka z ZSP w Zdunach.

 

W szranki stanęły Róża Bajka oraz Aleksandra Bzodek, uczennice klasy III. W części teoretycznej uczestniczki rozwiązywały test jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań z zakresu technologii fryzjerstwa, stylizacji, materiałów fryzjerskich oraz podstaw przedsiębiorczości i przepisów bhp. Potem przyszedł czas na praktykę. Dziewczyny miały do wykonania fryzurę wieczorową w obowiązujących trendach.

W komisji konkursowej znaleźli się Joanna Rosiek – instruktorka praktycznej nauki zawodu, Barbara Januszkiewicz – przedstawicielka Cechu Rzemiosł Różnych, Iwona Łuczak – starszy wychowawca. Jury pierwsze miejsce przyznało Róży Bajce, a na drugiej lokacie uplasowała się Aleksandra Bzodek.

Zwyciężczyni będzie reprezentować Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie w konkursie wojewódzkim „Najsprawniejszy w zawodzie 2019 – fryzjer”, który odbędzie się 26 kwietnia w Kobylinie.

(ANKA)

FOT. Magdalena Nowacka

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla