Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Wojno
Duży baner na środku

Seniorzy z sukcesami

2019-11-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Seniorzy z sukcesami
Seniorzy z sukcesami

W koźmińskim Klubie Seniora 23 października odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Była to okazja do podsumowania artystycznej działalności miejscowych seniorów.

 

Z życzeniami dla seniorów przybyli burmistrz Maciej Bratborski oraz Weronika Kazubek – kierownik MGOPS. Renata Łąkowska i Małgorzata Banaszak z Klubu Seniora przypomniały najważniejsze wydarzenia z ostatnich miesięcy.

Koźmińscy seniorzy spędzają czas bardzo aktywnie. Na co dzień rozwijają swoje zainteresowania w sekcji plastycznej, w zespole wokalnym Przyjaciele czy w Teatrze Seniora. W tym roku uczestniczyli w wielu spotkaniach, biesiadach, mszach i nabożeństwach. Zespół Przyjaciele wystąpił na jubileuszu w 130-lecia Chóru im. Czypickiego.

Nie brakowało też sukcesów na niwie artystycznej. Największym osiągnięciem było zdobycie Grand Prix – Nagrody Prezydenta Miasta Piły na IV Wielkopolskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów SAS’2019. Z kolei Zbigniew Cyunczyk i Zygmunt Ziętkiewicz zostali uznani za osobowości 15-lecia Przeglądu Twórczości Artystycznej „Senior z inicjatywą” w Krotoszynie.

OPRAC. (NOVUS)

FOT. www.kozminwlkp.pl

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner