Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Siatkarska rywalizacja dziewcząt

2018-03-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Siatkarska rywalizacja dziewcząt
Siatkarska rywalizacja dziewcząt

Na początku marca w hali przy ulicy Olimpijskiej w Krotoszynie odbyły się eliminacje klubowe Mistrzostw Wielkopolski Dziewcząt w Minisiatkówce Kinder Plus. W turnieju rywalizowały krotoszyńskie zespoły – UKS Trójka, UKS Polon i UKS Piast.

Do zawodów przystąpiły drużyny dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. W dwójkach triumfował UKS Olimp Września I, wyprzedzając dwa zespoły UKS Spartakus Września. Tuż za podium uplasowały się dziewczęta z krotoszyńskiego Piasta.

W zmaganiach trójek dwie pierwsze lokaty zajęły ekipy UKS Śmigiel, a trzeci był MKS MOS Śrem I. Na ósmym miejscu zmagania zakończył UKS Trójka II.

W kategorii czwórek rywalizowało 11 drużyn. Najlepszy był UKS Kaniasiatka Gostyń I, drugie miejsce zajął UKS Śmigiel I, a dwie kolejne pozycje przypadły krotoszyńskim teamom – Trójce i Piastowi I. Z kolei Polon był siódmy.

Zawody przeprowadzone zostały dzięki działaniom Trójki Krotoszyn. Nad przebiegiem wydarzeń czuwały młode siatkarki z SP nr 3, pod czujnym okiem sędziego głównego – Pawła Haszka. Organizatorzy dziękują firmie Rodon Wit Cars, która wsparła turniej, i już teraz zapraszają na drugi etap – 18 marca w hali przy ulicy Olimpijskiej.

(GRZELO)

FOT. Grzegorz Nowak

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...