2. /
  4. /
  5. Siedem goli po przerwie!
DiamondHair

Szalony mecz zafundowali kibicom piłkarze Victorii Laski i Astry Krotoszyn. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, za to po przerwie padło aż siedem goli. Podopieczni trenera Leszka Krutina przegrywali już 1:3, ale ostatecznie wygrali 4:3!

Hat tricka w tym spotkaniu zanotował Mikołaj Marciniak. To on otworzył wynik tuż po przerwie. Potem gospodarze, w ciągu dziewięciu minut, po trzech stałych fragmentach gry wyszli na prowadzenie 3:1.

Przyjezdni jednak się nie poddali. Najpierw drugie trafienie zaliczył Marciniak, a następnie do remisu doprowadził Krzysztof Ratyński. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 90. minucie Astra zdobyła bramką na wagę trzech punktów.

Szymon Polowczyk zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, a Marciniak dostawił tylko nogę i bramkarz Victorii skapitulował po raz czwarty.

Victoria Laski – Astra Krotoszyn 3:4 (0:0)

BRAMKI: 0:1 – Mikołaj Marciniak (48’), 1:1 – Łukasz Mońka (51’ głową), 2:1 – Michał Pietras (54’ wolny), 3:1 – Jakub Nowak (59’ wolny), 3:2 – Mikołaj Marciniak (60’), 3:3 – Krzysztof Ratyński (75’), 3:4 – Mikołaj Marciniak (90’)

ASTRA: Wojtkowiak – Juszczak, Jankowski, Wawrocki, Stach – Mizerny (72’ Miedziński), Budziak, Krystek, Ratyński (77’ Polowczyk) – Oleśków, Mik. Marciniak