Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Skuteczni w drugiej połowie

2018-05-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Skuteczni w drugiej połowie
Skuteczni w drugiej połowie

Astra Krotoszyn do przerwy przegrywała na własnym boisku z Victorią Skarszew 0:1. Po zmianie stron podopieczni trenera Leszka Krutina zagrali skuteczniej i pokonali przyjezdnych 3:1.

 

Miejscowi już w pierwszej minucie mogli wyjść na prowadzenie, ale świetnej okazji nie wykorzystał Krzysztof Ratyński. Wkrótce to się zemściło, gdyż Victoria otworzyła wynik. Po prostopadłym podaniu piłka trafiła do Jakuba Jóźwiaka, który bez problemu pokonał Bartłomieja Jarysza.

Gospodarze wciąż byli nieskuteczni. Najpierw kolejną znakomitą sytuację zmarnował K. Ratyński, a po uderzeniu Karola Krystka piłka trafiła w słupek.

Wreszcie w 64. minucie K. Ratyński znalazł sposób na bramkarza gości, pokonując go po dograniu K. Krystka, który z kolei wpisał się na listę strzelców kilkanaście minut później. Asystę przy trafieniu kapitana Astry zaliczył Mateusz Mizerny. W doliczonym czasie gry rywali dobił wprowadzony z ławki rezerwowych Dominik Piwowar.

W następnej kolejce krotoszyński zespól zagra na wyjeździe z GKS-em Żerków.

(GRZELO)

Astra Krotoszyn – Victoria Skarszew 3:1 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Jakub Jóźwiak (10’), 1:1 – Krzysztof Ratyński (64’), 2:1 – Karol Krystek (76’), 3:1 – Dominik Piwowar (91’)

ASTRA: Jarysz – Juszczak, Wawrocki, Olejnik, Stach – Ratyński (81’ Piwowar), Kuźnicki (46’ Kuszaj), Jankowski (68’ Adamski), Mizerny (88’ Roszczak), Krystek – Paczków

FOT. Bartłomiej Szymczak

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...