Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Smektała znów w Piaście!

2019-02-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Smektała znów w Piaście!
Smektała znów w Piaście!

Po ponad dziesięciu latach do Piasta Kobylin powrócił Jakub Smektała. Skrzydłowy, który ma na koncie przeszło 100 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, od rundy wiosennej ponownie przywdzieje biało-zielone barwy.

 

Jakub Smektała jest wychowankiem Sparty Miejska Górka. Z tego klubu przeniósł się do Piasta Kobylin. W sezonie 2007/08 bardzo dobrą grą zapracował na transfer do Jaroty Jarocin. Dalej jego kariera już tylko przyspieszała. Od sezonu 2008/09 reprezentował barwy ekstraklasowego Piasta Gliwice. Kolejnymi klubami w jego przygodzie z futbolem były Ruch Chorzów i Zawisza Bydgoszcz.

W ostatnich latach Smektała grał na poziomie drugiej (Wisła Puławy) oraz trzeciej (Sokół Kleczew) ligi. Po 11 latach zdecydował się wrócić do kobylińskiego Piasta. Dla zespołu trenera Jarosława Ploty jest to potężne wzmocnienie.

Kobylinianie rozegrali już pierwszy sparing. Na sztucznym boisku w Jarocinie przegrali 2:3 z miejscowym Jarotą. Gole dla Piasta strzelili Patryk Kamiński i Dominik Snela.

(GRZELO)

FOT. KS Piast Kobylin

Archiwum
Gościniec
Neonówka
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla

Ankieta

Co Państwo myślą o proteście rolników i jego formie (blokowanie dróg)?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...