Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Sportowy dzień w Trójce

2019-06-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Sportowy dzień w Trójce
Sportowy dzień w Trójce

Czwartek, 30 maja, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie był Dniem Sportu. Młodzież miała okazję rywalizować w rzutach lotkami, skoku w dal, pchnięciu kulą, biegu krótkim, mini tenisie ziemnym oraz siatkówce.

 

W zawodach tenisa ziemnego, nad którymi czuwał Wiesław Berger, wśród uczennic najlepsza okazała się Zuzanna Łuczak, wyprzedzając Zuzannę Marciniak i Angelikę Nowak, a w gronie chłopców triumfował Jan Przewoźny, przed Mikołajem Szczepaniakiem i Krzysztofem Chudym.

Trzy konkurencje lekkiej atletyki nadzorowali Paweł Zwierz, Paweł Augustyniak i Kasia Kruk-Mitula. W biegu na 50 m czołowe lokaty zajęli Artur Pauter, Klaudiusz Mogiłka, Szymon Sowiński i Krystian Kempa oraz Aleksandra Patalas, Emilia Matysek i Karolina Krakowska. W pchnięciu kulą najlepsi byli A. Pauter, Miłosz Pawlik i Adam Łuczak oraz K. Krakowska, Klaudia Zielezińska i Wiktoria Ostój. W skoku w dal chłopców triumfował K. Mogiłka, wyprzedzając Kacpra Płonkę i Pawła Gniazdowskiego, w grupie dziewcząt pierwsza była Aleksandra Patalas, a druga E. Matysek.

Nad zawodami darterskimi czuwał Piotr Wiedemann. Zwyciężył Kamil Nowak, a za nim uplasowali się Arkadiusz Hądzlik i Łukasz Kot. Rozgrywki siatkówki nadzorowali Grzegorz Nowak i Radosław Stefański. Turniej wygrała drużyna z klasy IIc, pokonując w finale If. Trzecie miejsce zajęła IIb.

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla