Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Spotkanie z inspiracją

2019-08-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Sport
  4. /
  5. Spotkanie z inspiracją
Spotkanie z inspiracją

8 sierpnia Łukasz Kaczmarek spotkał się z młodymi adeptami siatkówki z Akademii Talentów oraz UKS Polon. Siatkarz motywował młodzież do spełniania swoich sportowych marzeń.
Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 8. To właśnie w tym miejscu zawodnik reprezentacji Polski rozpoczął swoją przygodę ze sportem. Młodzież mogła zapoznać się z historią Łukasza dzięki prezentacji, która została przygotowana na tę okoliczność. Młodzi siatkarze z zaciekawieniem słuchali historii Kaczmarka, który zaczynał swoją karierę w tym samym klubie, co oni. Dzieci w ramach podziękowania za poświęcony im czas, wręczyły Łukaszowi koszulkę z numerem 8. Nie jest to jego numer, ósemka ma przypominać mu o szkole, w której się uczył i zaczął grać. – Tak jak wy stawiałem na tej sali pierwsze kroki, dlatego z wielką chęcią przyjechałem was odwiedzić. Musicie pamiętać, że nie zawsze wszystko wyjdzie, tak, jak tego chcecie. Musicie w siebie wierzyć, trenować i kto wie, może tak jak ja, traficie do reprezentacji – mówił do dzieci najbardziej utytułowany siatkarz z Krotoszyna. Po przybliżeniu losów popularnego „Zwierzaka”, przyszedł czas na pytania i pamiątkowe zdjęcia. Dzieci z wielką chęcią uwieczniały spotkanie ze swoim idolem autorytetem i chciały dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Młodzi sportowcy mieli możliwość potrenować z Łukaszem, co zapewne sprawiło im wielką radość. Oby spotkanie z zawodnikiem, który zaczynał sportową przygodę w SP8 i osiągnął tak wiele sukcesów, było dla nich inspiracją do dalszej ciężkiej pracy.
(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner