Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Spotkanie z Jolantą Bartoś

2017-10-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Spotkanie z Jolantą Bartoś
Spotkanie z Jolantą Bartoś

Pod koniec września w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś. Pisarka promowała swoją najnowszą powieść pt. „Jad”.

 

Jolanta Bartoś urodziła się w Jarocinie, przez wiele lat mieszkała w Krotoszynie, a obecnie związana jest z Lesznem. Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra PR. Pisarstwo jest jedną z jej pasji.

Przygodę z literaturą J. Bartoś rozpoczęła od opowiadania młodszemu bratu bajek. Pisała liczne historie, które trafiały do szuflady.

„Jad” to sensacyjna historia rodziny sławnego profesora, prowadzącego badania nad właściwościami pszczelego jadu. Nagła śmierć naukowca odkrywa mroczne charaktery członków jego rodziny.

Pisarka mówiła o swoich ulubionych programach kryminalnych, które są inspiracją sensacyjnych wątków w jej powieściach. W planach ma kolejną powieść – także kryminał, a akcja zostanie umiejscowiona w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.

Na zakończenie spotkania można było zakupić książki z autografem pisarki, otrzymać biżuterię wykonaną przez nią oraz zrobić pamiątkową fotografię.

OPRAC. (ANKA)

FOT. KBP

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...