2. /
  4. /
  5. Sprawiedliwy podział punktów
Dobry Dietetyk

W ostatnim meczu tego sezonu na własnym boisku Piast Kobylin zremisował ze Stalą Pleszew 2:2. Miejscowi zdobywali gole po uderzeniach głową. Na listę strzelców wpisali się Adam Kurzawa i Szymon Wosiek.

W 33. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Zagranie Kamila Kubiaka z rzutu rożnego wykorzystał Adam Kurzawa, pokonując bramkarza strzałem głową. Goście wyrównali błyskawicznie. Centrę z prawej strony wykończył, również skuteczną główką, Mateusz Raczyk.

Ten sam zawodnik w 56. minucie strzelił drugiego gola dla Stali, uderzając nie do obrony zza pola karnego. Do wyrównania doprowadził kilkanaście minut później Szymon Wosiek, wykorzystując błąd golkipera gości.

Piast Kobylin – Stal Pleszew 2:2 (1:1)

BRAMKI: 1:0 – Adam Kurzawa (33’ głową), 1:1 – Mateusz Raczyk (34’ głową), 1:2 – Mateusz Raczyk (56’), 2:2 – Szymon Wosiek (68’ głową)

PIAST: Poślednik – Kubiak, Snela, Wosiek, A. Kurzawa – Mac. Wachowiak, M. Kurzawa, Szymanowski (65’ Pospiech), Kokot (82’ Kowalski) – Mat. Wachowiak (71’ Stanisławski), Bzodek (56’ Marchewka)