Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Stłuczka na skrzyżowaniu

2022-08-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Stłuczka na skrzyżowaniu
Stłuczka na skrzyżowaniu
Laguna buty

31 lipca na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sułowskiej w Miliczu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Oboje kierujący twierdzą, że na krzyżówkę wjechali na zielonym świetle. Wobec tego sprawa będzie musiała się rozstrzygnąć w milickim sądzie.

 

Jak ustaliła policja, z ulicy Sułowskiej w stronę placu Waresiaka samochodem osobowym marki Volkswagen Touran jechał 42-letni mieszkaniec gminy Milicz, z kolei ulicą Piłsudskiego w kierunku ulicy Zamkowej pojazdem marki Opel Corsa jechała 44-letnia miliczanka. Gdy auta były w obrębie skrzyżowania, doszło do zderzenia.

Samochody zostały uszkodzone, a kobietę z lekkimi obrażeniami ciała przewieziono do miejscowego szpitala, który opuściła tego samego dnia po rutynowych badaniach lekarskich.

Oboje kierujący byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jako że uczestnicy kolizji przedstawili odmienne wersje zdarzenia, twierdząc, że wjechali na skrzyżowanie przy włączonym zielonym świetle, sprawę rozstrzygnie miejscowy sąd, do którego policja prześle zebraną dokumentację.

(ANKA)

 

FOT. KPP Milicz

YouTube

Archiwum
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
ZAKOCHANY W DREWNIE
EDI
JARANET A
TK DACHY
IGLOO
JARANET b
Jarmużek
Zajączek
Eltom-bud
MATYLA
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA