Duży baner na środku

Sukces reprezentanta Błyskawicy

2017-10-08
[flexy_breadcrumb]

Krzysztof Szymlet odniósł historyczny sukces w turniejach klasyfikacyjnych Okręgu Południowej Wielkopolski. 12-letni tenisista Błyskawicy Bożacin był najlepszy w kategorii młodzików.

I turniej Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategoriach juniorów oraz młodzików odbył się 30 września w Gołuchowie. W szranki stanęło 41 zawodników i zawodniczek z 11 klubów tenisowych.

W grupie młodzików triumfował Krzysztof Szymlet (LZS Błyskawica Bożacin), a na ósmej pozycji uplasował się jego klubowy kolega – Mikołaj Litwin. W rywalizacji juniorów trzecie miejsce zajął Wiktor Malec (UKS Impuls Zduny), a tuż za podium znalazł się Łukasz Fluder (UKS Impuls). W rywalizacji juniorek na drugim stopniu podium stanęła Katarzyna Swora (UKS Impuls).