2020-11-24
  2. /
  4. /
  5. Świetne występy zawodniczek Shodana

21 listopada w Prudniku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate „Puchar Gór Opawskich”. Świetnie spisały się reprezentantki UKS Shodan Zduny, zdobywając siedem medali.

Do rywalizacji przystąpili karatecy z 12 klubów z Polski i Czech. W tym gronie znalazły się cztery przedstawicielki zdunowskiego Shodana. Najlepiej poradziły sobie Marta Streubel, która zwyciężyła w kategoriach kata 10 lat i kumite fantom 10 lat, oraz Anna Stanisławska, która wywalczyła złoto w kumite fantom 11 lat. Drugie miejsce w kata 10 lat zajęła Natasza Adamska, ulegając w finale swojej koleżance klubowej. Ponadto srebro w kata drużynowym 10 lat i młodsze zdobył team w składzie: M. Streubel, N. Adamska i Aleksandra Adamska. Na najniższym stopniu podium dwukrotnie stanęła Aleksandra Adamska – w kategorii kumite fantom 7 lat i młodsze oraz kata 7 lat i młodsze.