Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Święto osób niepełnosprawnych

2017-12-04
[flexy_breadcrumb]
Święto osób niepełnosprawnych

W miniony piątek w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie odbyła się gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami uroczystości byli Urząd Miejski w Krotoszynie, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

 

Dla licznie przybyłej widowni występowali wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krotoszynie, Domu Pomocy Społecznej w Zdunach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Konarzewie, Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Krotoszynie, Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie i PT Łagiewniki.

W konkursie plastycznym „Żywioły” wzięło udział 11 uczestników. Prace oceniało jury w składzie: Paweł Kaczmarek, Edyta Kmiecik i Jerzy Fornalik. Zwycięzcą został Dariusz Raczkowski z PT Łagiewniki, drugie miejsce zajął Piotr Paradysz z DPS Zduny, a trzecie Stanisław Baziniak z DPS Baszków.

Rywalizację artystyczną pod nazwą „Idol” wygrał zespół z SOSW Konarzew, wyprzedzając SOSW Borzęciczki oraz WTZ Krotoszyn.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...