Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Święto osób niepełnosprawnych

2017-12-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Święto osób niepełnosprawnych
Święto osób niepełnosprawnych

W miniony piątek w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie odbyła się gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami uroczystości byli Urząd Miejski w Krotoszynie, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

 

Dla licznie przybyłej widowni występowali wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krotoszynie, Domu Pomocy Społecznej w Zdunach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Konarzewie, Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Krotoszynie, Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie i PT Łagiewniki.

W konkursie plastycznym „Żywioły” wzięło udział 11 uczestników. Prace oceniało jury w składzie: Paweł Kaczmarek, Edyta Kmiecik i Jerzy Fornalik. Zwycięzcą został Dariusz Raczkowski z PT Łagiewniki, drugie miejsce zajął Piotr Paradysz z DPS Zduny, a trzecie Stanisław Baziniak z DPS Baszków.

Rywalizację artystyczną pod nazwą „Idol” wygrał zespół z SOSW Konarzew, wyprzedzając SOSW Borzęciczki oraz WTZ Krotoszyn.

(NOVUS)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...