Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Szostak wygrał superligę!

2019-05-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Szostak wygrał superligę!
Szostak wygrał superligę!

Na kolejkę przed końcem rozgrywek tytuł mistrzowski w Superlidze Darta zapewnił sobie Sebastian Szostak. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Cieślak. O najniższy stopień podium nadal walczą Marcin Kmieciak, Przemysław Pawlicki i Mateusz Wojtaszek.

 

Przedostatnia seria gier nie była zbyt udana dla dwójki prowadzących darterów. S. Szostak przegrał z Marcinem Kmieciakiem (2:6) oraz zremisował z Przemysławem Pawlickim (5:5). Z kolei J. Cieślak nie sprostał Sławomirowi Olgrzymkowi (0:6) i podzielił się punktami z M. Kmieciakiem (5:5).

Największe szanse na zajęcie trzeciej lokaty ma M. Kmieciak, który w ostatniej kolejce potrzebuje wygranej z Michałem Kobuszyńskim. Na jego potknięcie liczyć będzie Mateusz Wojtaszek, który po wygranych z Pawłem Pawlickim (6:3) i Danielem Borskim (6:3) ma tyle samo punktów co M. Kmieciak i Przemysław Pawlicki.

W innych meczach M. Kobuszyński przegrał z Mariuszem Cieślakiem (0:6) i Damianem Klubą (0:6), Ewa Pawlicka uległa D. Klubie (0:6) i W. Skalskiemu (0:6), S. Olgrzymek wygrał z Pawłem Pawlickim (6:3), M. Cieślak ograł Martę Pawlicką (6:3), z którą zremisował D. Borski (5:5).

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Robstal
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner