Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Szósty turniej KLD

2019-02-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Szósty turniej KLD
Szósty turniej KLD
Naj

Za nami szósty z dziesięciu zaplanowanych turniejów w ramach Krotoszyńskiej Ligi Darta. Wśród kobiet najlepsza okazała się Anna Kowalczyk z Ostrowa Wlkp., a rozgrywki mężczyzn wygrał Waldemar Kałużny z Milicza.

 

Anna Kowalczyk pokonała Danutę Pawlicką (3:2) i dwukrotnie Ewę Pawlicką (3:0 i 4:0). Poza podium znalazła się Marta Pawlicka, która rozpoczęła turniej od wygranej z Anitą Krysicką (3:0), ale później uległa D. Pawlickiej (1:3) i E. Pawlickiej (0:2).

W grupie 18 darterów najlepszy był Waldemar Kałużny, który odniósł komplet zwycięstw. Zawodnik z Milicza ograł Mateusza Babiarza (3:0), Norberta Pecynę (3:0), Marcina Kmieciaka (3:1), Przemysława Pawlickiego (3:1) i dwukrotnie Jacka Cieślaka (3:0 i 5:3).

Na szczególne pochwały zasługuje M. Kmieciak, który uplasował się na trzeciej pozycji. A trzeba pamiętać, iż jest to jego pierwszy sezon gry w darta. M. Kmieciak pokonał Włodzimierza Skalskiego (3:1), Miłosza Marciniaka (2:0), Przemysława Misiaka (2:1) i Karola Marcinkowskiego (2:0). W walce o finał nie sprostał J. Cieślakowi (0:2).

Poza wymienionymi nasz powiat reprezentowali P. Pawlicki (5-6 miejsce), K. Marcinkowski (5-6), Łukasz Kaczyński (7-8), Maciej Wieszczeczyński (9-12), Damian Kluba (9-12), W. Skalski (13-16), Paweł Chudy (17-18) i Daniel Borski (17-18).

Stowarzyszenie Krotoszyńska Liga Darta dziękuje za wsparcie gminie Krotoszyn, Wielkopolskiej Gazecie Lokalnej KROTOSZYN oraz sklepowi motoryzacyjnemu Pawlicki.

(GRZELO)

YouTube

Lombard Smok
daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
BGP
Archiwum
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
KUK
Jumbonet
Słoneczna
Transmed24
Eltom-bud
Jarmużek
W starym stylu