Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Tenis ziemny dla dzieci i młodzieży

2019-09-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Tenis ziemny dla dzieci...
Tenis ziemny dla dzieci i młodzieży
W tekście Pawlicki

W sierpniu Stowarzyszenie Sportowe Sport Team zorganizowało w Rozdrażewie szkółkę tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadził Robert Rędzikowski.

 

W treningach uczestniczyło 32 adeptów tenisa ziemnego, którzy codziennie nabywali nowe umiejętności sportowe i podnosili swój poziom gry na korcie. Zajęcia odbywały się głównie na powietrzu, jednak w drugim tygodniu pogoda nie dopisała i trzeba było przenieść się do hali sportowej.

Zwieńczeniem dwutygodniowej szkółki był turniej dla uczestników. Dzieci i młodzież podzielono na cztery grupy wiekowe, w których dziewczęta i chłopcy rywalizowali oddzielnie – do lat 10, do lat 12, do 15 lat i powyżej 15 lat.

Projekt był współfinansowany z dotacji wójta gminy Rozdrażew. Za wsparcie stowarzyszenie Sport Team dziękuje również Henrykowi Jankowskiemu, Romanowi Poczcie, Sławomirowi Biernackiemu, Bankowi Spółdzielczemu w Dobrzycy oraz portalowi kaczucha.pl. Za poczęstunek dla uczestników i ich kibiców podziękowania należą się Renacie Zych-Kordus, Annie Marcisz, Ilonie Jakubek i Markowi Bochnie.

(ANKA)

YouTube

daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
APR
gierko
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
TOR
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
Wojno
W starym stylu