Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Tłumy na treningu z Qczajem!

2018-11-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Tłumy na treningu z...
Tłumy na treningu z Qczajem!

3 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbył się wielki trening fitness pod hasłem „Ukochoj się z Qczajem”. Daniel Kuczaj to słynny trener personalny, który zyskał już ogromną popularność w naszym kraju. Organizatorem wydarzenia było Active Zone.

 

Na trening stawiło się ponad 200 osób, głównie pań w różnym wieku. Nie zabrakło również dzieci. Rozgrzewkę przeprowadziła Hania Szymańska – trenerka personalna fitness z MsFit Studio z Gostynia. Następnie na scenie pojawił się gość specjalny, czyli Qczaj.

Najpierw wygłosił mowę motywacyjną, żeby wzbudzić – przede wszystkim w kobietach – większą wiarę w siebie i nieograniczony potencjał własny. Potem wszyscy przystąpili do intensywnego treningu wespół z Qczajem. Każda osoba z wielkim zaangażowaniem wykonywała wszystkie ćwiczenia.

W trakcie imprezy można było zasięgnąć porad przy stoiskach firm Active Zone, Dom Zdrowia czy Yasumi epil.

Daniel Qczaj Kuczaj ma 31 lat i pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Rodowity góral obecnie robi karierę jako trener fitness, ale w życiu parał się wieloma zajęciami, np. próbował swoich sił w aktorstwie. Trenuje aktywnie fitness od ponad 10 lat, brał udział także w zawodach kulturystycznych. Z czasem rozpropagował swoją działalność w Internecie, odnosząc przy tym duży sukces, ponieważ wiele jego treningów obserwuje codziennie tysiące osób. Wielka w tym zasługa jego bezpośredniości i uroku osobistego.

Sponsorami treningu z Qczajem były m.in. MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet, Dom Zdrowia, Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik, Sławek Skalski, Yasumi epil, Auta Kaczmarek, EkoZysk, Sklep Motoryzacyjny Pawlicki.

(NOVUS)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner