Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Tragiczny bilans czołowego zderzenia

2017-11-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Tragiczny bilans czołowego zderzenia
Tragiczny bilans czołowego zderzenia

W środę, 15 listopada, około godziny 17.40, na drodze krajowej nr 36, między Kobylinem a Smolicami, doszło do tragicznego wypadku. Wskutek czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym zginęła jedna osoba, a trzy zostały poważnie ranne.

 

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Opel Meriva, jadąc od strony Starego Kobylina w kierunku Smolic, rozpoczął manewr wyprzedzania ciągu pojazdów – mówi Piotr Szczepaniak, oficer prasowy KPP w Krotoszynie. – W tym ciągu były osobowy seat, bus dostawczy i ciężarówka marki Volvo z przyczepą. Z przeciwnej strony jechał samochód ciężarowy Iveco, z którym zderzył się opel. Osobówka odbiła się od ciężarówki i zahaczyła jeszcze o wspomniane wcześniej volvo, po czym wpadła do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo.

Na miejscu zginął 68-letni kierowca opla, mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Trzy inne osoby jadące tym autem trafiły do szpitala. – Na chwilę obecną dwie kobiety mają obrażenia zagrażające ich życiu, z kolei trzecia poszkodowana osoba doznała mniej groźnych obrażeń – dodaje P. Szczepaniak.

Przez kilka godzin droga była zablokowana, wyznaczone zostały objazdy. Policja bada wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

(NOVUS)

FOT. KPP Krotoszyn

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Wojno
Kamienica
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...