Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Triumf krotoszynian w Pępowie

2017-08-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Triumf krotoszynian w Pępowie
Triumf krotoszynian w Pępowie

W ostatnią sobotę sierpnia w Pępowie odbyła się III edycja zawodów crossfitowych „We love the pain”. Świetnie spisali się przedstawiciele powiatu krotoszyńskiego, którzy nie mieli sobie równych w klasyfikacji drużynowej. Z kolei wśród mężczyzn triumfował Łukasz Zachwiej.

 

Organizatorem imprezy były Gostyńskie Sporty Walki, a głównym partnerem LOGinLAB Dawida Kujawskiego. Przy kąpielisku – tzw. cegielni – w Pępowie 35 zawodników i 13 zawodniczek sprawdziło swoją wytrzymałość i kondycję w czterech zróżnicowanych treningach.
Nasz powiat reprezentowali Łukasz Zachwiej, Piotr Kopaczyński, Agnieszka Lepczyńska, Karol Miłkowski, Marlena Kuczyńska i Mateusz Augustyniak. Zawody w Pępowie szczególnie udane były dla Ł. Zachwieja. Zawodnik, który z zawodu jest policjantem, na pierwszą lokatę wyszedł po drugim treningu i nie oddał jej już do końca zmagań.
Do ścisłego finału dostali się też P. Kopaczyński i A. Lepczyńska, ostatecznie kończąc rywalizację na piątych pozycjach. Dobra postawa krotoszyńskich crossfitowców przełożyła się na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. W nagrodę nasz team otrzymał 750 zł. – Robimy to, co kochamy, wspieramy się wzajemnie i odnosimy dzięki temu sukcesy – twierdzą zgodnie krotoszyńscy zawodnicy.
(GRZELO)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...