Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Triumf krotoszyńskiego duetu

2022-09-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Triumf krotoszyńskiego duetu
Triumf krotoszyńskiego duetu
Laguna buty

W pierwszą niedzielę września na terenie rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Biadkach rozegrano Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Miasta i Gminy Krotoszyn Ludowych Zespołów Sportowych. W szranki stanęło siedem par.

 

Rywalizacja toczyła się systemem brazylijskim. Mecze eliminacyjne grano do dwóch wygranych setów do 15 punktów oraz tie-break do 11, natomiast finał i pojedynek o trzecie miejsce rozgrywano do dwóch wygranych setów do 21 i tie-break do 15.

Najlepsi okazali się krotoszynianie – Michał Dana i Maciej Brylewski, pokonując w finale w dwóch partiach Jarosława Sobańskiego i Patryka Przekwasa (Chwaliszew / Biadki) 2:0. Na trzeciej lokacie uplasowała się mieszana para – Katarzyna Bartkowiak i Dominik Kubeczak (Krotoszyn), ogrywając w małym finale Kacpra i Karola Koprowskich (Rozdrażew).

Najlepsze duety otrzymały pamiątkowe puchary i upominki. Organizatorami turnieju były Stowarzyszenie Wspólnie dla Biadek oraz gmina Krotoszyn. W organizacji pomagały również Sylwia Parysek i Alicja Poślednik ze Stowarzyszenia Sport Team Rozdrażew.

(ANKA)

 

FOT. Wspólnie dla Biadek

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A