Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Triumf Trójki

2018-12-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Triumf Trójki
Triumf Trójki
Media sort baner w tekstach

4 grudnia w hali sportowej przy ulicy Młyńskiej Hufiec Pracy 15-2 zorganizował Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

 

W tym roku na imprezę zaproszono zespoły z całego rejonu. W zawodach wzięły więc udział ekipy z hufców pracy z Ostrzeszowa, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego czy Odolanowa, a także teamy ze Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie, ZSP nr 3 w Krotoszynie oraz ZSP w Zdunach.

Najpierw rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Pierwszą wygrała krotoszyńska Trójka, która pokonała drużyny z Odolanowa, Kalisza i Ostrzeszowa. W grupie drugiej najlepsi byli zdunowianie, wyprzedzając zespoły z Ostrowa Wlkp. i Kobylina oraz HF 15-2.

W półfinałach Trójka rozgromiła ostrowian 6:0, a chłopcy z ZSP Zduny nie dali szans odolanowianom, wygrywając 7:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa z Ostrowa Wlkp. po ograniu 4:0 Odolanowa.

Finał był niezwykle emocjonujący i wyrównany. Drużyna ze Zdun w ostatnich sekundach meczu doprowadziła do remisu 3:3. W serii rzutów karnych świetną paradą popisał się Norbert Kozieł z Trójki, zapewniając swojej drużynie końcowy triumf, a sobie miano najlepszego bramkarza zawodów.

W zwycięskim zespole, prowadzonym przez Grzegorza Nowaka, zagrali: Mateusz Domagała, Norbert Kozieł, Szymon Dąbrowski, Dawid Maryniak, Kacper Kuźnicki, Oskar Staszewski, Kacper Urny, Kacper Staniszewski.

Królem strzelców i jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Apanel (ZSP Zduny), który 16 razy trafiał do siatki. Nad przebiegiem zmagań czuwał sędzia Kazimierz Reyer.

(GRZELO)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek