Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Trwają prace remontowe

2017-10-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Trwają prace remontowe
Trwają prace remontowe

W Urzędzie Miejskim w Zdunach trwają prace remontowe. Zadanie realizowane jest w ramach termomodernizacji, na którą gmina otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 85 procent kosztów.

 

Prace remontowe oczywiście wiążą się z utrudnieniami dla urzędników, a przede wszystkim dla klientów magistratu. Dlatego wszyscy odwiedzający proszeni są o zachowanie ostrożności, stosowanie się do wywieszanych ogłoszeń, zwracanie uwagi na pojawiające się w urzędzie kierunkowskazy i ostrzeżenia. Szczególne baczenie należy mieć na dzieci.

W urzędzie wymieniana jest instalacja grzewcza. Będzie zamontowany piec gazowy. Do tej pory urząd ogrzewany był z węglowej kotłowni w szkole. Ponadto będzie wymienione oświetlenie na energooszczędne typu LED. Budynek zostanie również ocieplony od zewnątrz warstwą izolacyjną oraz zyska nową elewację, nawiązującą do wcześniejszego wyglądu, sprzed przebudowy w latach 70. XX wieku. Dobudowana zostanie też ogólnodostępna winda, a więc gruntownej przebudowie ulegnie klatka schodowa.

(NOVUS)

FOT. www.zduny.pl

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...