2. /
  4. /
  5. Trzy medale we Wrocławiu
AGRO INTEGRACJA

2 listopada reprezentanci Koźmińskiego Klubu Karate Do Shotokan rywalizowali w International Wrocław Open Karate Adidas Cup. Zdobyli tam trzy medale oraz dwa miejsca punktowane.

We wrocławskiej hali Orbita w turniejowe szranki stanęło około 500 zawodników z 33 klubów, m.in. z Polski, Ukrainy i Czech.

Spośród koźmińskich karateków najlepiej spisał się Kajetan Woźniak, który triumfował w kumite U’14 +55 kg. Z kolei Kacper Aleksandrowicz zdobył srebro w kumite U’16 +70 kg. W kumite dziewcząt U’18 -48 kg na najniższym stopniu podium stanęła Julia Patecka, a ponadto zajęła piąte miejsce w kumite dziewcząt U’16 -47 kg. Piąty był także Mateusz Pietrzak, rywalizujący w kumite U’16 -57 kg.

W klasyfikacji klubowej Do Shotokan zajął 14. lokatę.