2. /
  4. /
  5. Tulisia ograła Białego Orła
AGRO INTEGRACJA

Po dziesiątej kolejce klasy międzyokręgowej Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski nadal znajduje się w strefie spadkowej. W sobotę podopieczni trenera Dariusza Maciejewskiego przegrali na wyjeździe z Tulisią Tuliszków 0:1.

Koźminianie stworzyli sobie, zwłaszcza w pierwszej połowie, kilka wyśmienitych okazji. Bliscy wpisania się na listę strzelców byli Mateusz Lis, Marcin Kaczmarek i Tomasz Miedziński, ale dwa razy świetnie interweniował golkiper Tulisii, a raz obrońca miejscowych zdołał wybić piłkę z linii bramkowej.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 73. minucie, kiedy to po składnej akcji gospodarzy Patryk Janicki zmusił Patryka Szulca do kapitulacji. Warto jednak odnotować, że bramkarz Białego Orła spisywał się bardzo dobrze, kilka razy popisując się udanymi interwencjami.

Tulisia Tuliszków – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:0 (0:0)

BRAMKA: 1:0 – Patryk Janicki (73’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Lis, Maciejewski, Kaczmarek, Bierła – T. Miedziński (75’ M. Leoniak), Oleśków (70’ Jagodziński), Urny, Błażejczak, M. Miedziński (75’ Wciórka) – Kamiński