2. /
  4. /
  5. Tur za silny dla...
AS MAŚNIAK

W sobotę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. przegrał na wyjeździe 1:4 z Turem 1921 Turek. Miejscowi po pierwszej połowie prowadzili już 2:0.

Pierwsza odsłona meczu należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy dominowali nad koźminianami. W 19. minucie wynik spotkania otworzył Michał Ignaczak, a na 2:0 niedługo potem podwyższył Beniamin Trzepacz. Miejscowi mogli prowadzić nawet wyżej, lecz nie wykorzystali rzutu karnego.

Po przerwie Orły zagrały lepiej. I choć zawodnicy z Koźmina zaczęli stwarzać sobie dogodne sytuacje, w 60. minucie przegrywali już 0:3 po drugim trafieniu B. Trzepacza. W 72. minucie udało im się strzelić honorowego gola – rzut karny wykorzystał Oskar Maciejewski. W końcówce koźmińskiego bramkarza pokonał jeszcze Tomasz Kasierski, tym samym ustalając rezultat konfrontacji.

Tur 1921 Turek – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1 (2:0)

BRAMKI: 1:0 – Michał Ignaczak (19′), 2:0 – Beniamin Trzepacz (27′), 3:0 – Beniamin Trzepacz (60′), 3:1 – Oskar Maciejewski (72′ karny), 4:1 – Tomasz Kasierski (88′)

BIAŁY ORZEŁ: Konradowski, Roszczak, Maciejewski, Jagodziński (70′ M. Leoniak), A. Leoniak (65′ Marciniak), Ratajczyk, Kamiński, Miedziński (46′ Wosiek), Skowroński (60′ Kubot), Szulc, Bierła